בית הנוטריון - כל שירותי הנוטריון במקום אחד

שפות לתרגום  צרפתית ספרדית צ'כית גרמנית אמהרית רומנית בולגרית בוסנית רוסית ערבית אנגלית  הונגרית סינית דנית הולנדית פולנית קרואטית שוודית שיווצרית תאילנדית טורקית ועוד (אנו עובדים עם מתרגמים מקצועיים ועם משרדי התרגום המובילים) 

צלצל עכשיו לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד 03-7266666

שליחת הודעה

חסוך זמן, שלח את פרטיך ונציגנו
יצור קשר עמך בהקדם  .
powered by fox contact

שפות ממדינות דוברות אנגלית

סמכויות הנוטריון

 

 

 

היכרות עם מוסד הנוטריון - סמכויות הנוטריון

 

על הנוטריון להיות אזרח ישראל וחבר לשכת עורכי הדין, הוא חייב על פי דין להמנות על עורכי דין בעלי וותק של 10 שנים או יותר במקצוע, לעבור השתלמות מיוחדת, ולקבל רישיון מאת הועדה הממונה מאת משרד המשפטית.
גופים ומוסדות של מדינה יוכלו להשתמש במסמכים רשמיים של מדינה אחרת באמצעות אישור נוטריון על נכונות התרגום. כדי שמוסדות וגופים ממדינה אחרת יוכלו להשתמש בנתוני תעודה או מסמך ממדינה אחרת ללא כל חשש לגבי אמינותם, קובעת אמנת האג (1961) כי מדינה החברה בה תוכל להנפיק אישור סטנדרטי וקבוע אשר ישמש כאישור לאמיתות המסמך הרשמי וגם כאישור עבור הנוטריון עצמו.

 


סמכות הנוטריון משתרעת על פני יריעה רחבה ואלה עיקרי השירותים שהנוטריון יציע: אישור נכונות העתקי מסמכים, אישור נכונות הזולת לחתום על המסמך, אישורי נכונות תרגום מסמכים, אישור על היות אדם בין החיים, אישור נכונות רשימת מלאי, עריכת העדה של מסמך סחיר, אימות הסכם ממון, אישור תצהיר, אימות תצהיר.

 

 

 

מוסדות וגופים שונים דורשים את חתימת הנוטריון לצורך יצירת העתק 'נאמן למקור' לאותו מסמך. העתק מסוג זה מהווה ראיה בעבור אותו מוסד או גוף כי הנוטריון אשר הינו שלוח של רשות המדינה (כך על פי חוק הנוטריונים) מאשר את נכונות אותו מסמך. הנוטריון מבצע רישום מדויק של כל מסמך אותו הוא מאשר ועל כן ניתן בקלות לבצע מעקב ואיתור מסמכים אשר אומתו על ידי הנוטריון. אפשרות זו יוצרת זיקה מיוחדת בין המסמך אותו עלינו לאמת ובין הנוטריון עצמו בתור הגוף המאמת. אחריות זו מוכרת בעולם ועל כן אישורי נוטריון חוצים גבולות ומספקים את האחריות לנכונות אימות נתונים כפי שהמוסדות והגופים השונים דורשים אותם על פי הצורך.

 

 

 

רבים הם התחומים שבהם יזדקקו לשירותי הנוטריון והסיוע אשר מסופק על ידי הנוטריון חוסך את הצורך של הציבור להגיע עד לפתחי בית המשפט או מוסד ממשלתי כזה או אחר ולהסתייע בו לצורך אימות נכונות מסמכים. עצם פריסת רשת הנוטריונים במרחב ויכולתם לבצע אימות מסמכים כפי שהרשות מבצעת מאפשר לציבור להסתייע ולקבל שירות נוח יותר ומקצועי.

All Notary Services are now available at one place

pls Contact us for more details :tel: 972-3-7266666, 7 aba hilel st. silver house 5252204,ramat gan Israel Email: '); document.write(addy38923); document.write('<\/a>'); //-->\n This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. "> This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

לקבלת הצעת מחיר מצוינת, שירות אדיב יעיל ומהיר צלצלו עכשיו: 03-7266666

משרדנו עובד בכל שעות היום ברציפות לקבלת הצעת מחיר מצוינת הכוונה, ייעוץ ושירות מצוין ואישי

 צלצל עכשיו

  03-7266666

נייד 052-2592206   

פנה אלינו גם בדוא"ל

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 פקס:03-6918888

לשליחת הודעה לחץ

 שליחת הודעה

משרדנו ממוקם במיקום הכי מרכזי שניתן צמוד לצומת עלית

דרך אבא הלל 7 רמת גן 5252204 רמת גן

קומת הגלריה (צמוד לבנק הפועלים)

אנו מכבדים כרטיסי אשראי ושיקים