בית הנוטריון - כל שירותי הנוטריון במקום אחד

שפות לתרגום  צרפתית ספרדית צ'כית גרמנית אמהרית רומנית בולגרית בוסנית רוסית ערבית אנגלית  הונגרית סינית דנית הולנדית פולנית קרואטית שוודית שיווצרית תאילנדית טורקית ועוד (אנו עובדים עם מתרגמים מקצועיים ועם משרדי התרגום המובילים) 

צלצל עכשיו לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד 03-7266666

שליחת הודעה

חסוך זמן, שלח את פרטיך ונציגנו
יצור קשר עמך בהקדם  .
powered by fox contact

שפות ממדינות דוברות אנגלית

מחפשים אימות הסכמי ממון נוטריוני ? רק במשרדנו תוכלו לקבל אימות הסכמי ממון נוטריוני

כאשר בני זוג מעוניינים להסדיר ביניהם את יחסי הממון רכוש-ממוני בלבד, טרם נישואיהן, המסדיר את זכויות כל צד בנכסים יהא עליהם לחתום על כך בפני נוטריון המאשר את זהותם ומוודא כי הצדדים מעוניינים לחתום על ההסכם מרצונם החופשי.

אישור הנוטריון על הסכם ממון מתייחס למצב בו בני הזוג לא נישאו ובנקודת זמן זו הם מעוניינים להסדיר ביניהם את מעמד הרכוש של כל אחד מהם במקרה והם יתגרשו/יפרדו. הסדרת יחס חלוקת הרכוש טרם הנישואין תקל מאוד על הצדדים עת יפרדו ובאופן זה ימנע ביזבוז זמן ומשאבים אשר בדרך כלל נדרשים באירוע מצער זה.

 בבואו לאשר הסכם ממון, יתייצבו מול הנוטריון בני הזוג והנוטריון יוודא כי הצדדים מבינים את משמעות ההסכם ותוצאותיו.

 בסעיף 2 (ג1) לחוק יחסי ממון נקבע כי:

"הסכם ממון שנכרת לפני הנישואין יכול שיאומת בידי נוטריון לפי חוק הנוטריונים, התשל"ו-1976, ובלבד שהנוטריון נוכח שבני הזוג הניצבים בפניו עשו את ההסכם בהסכמה חופשית ובהבינם את משמעותו ותוצאותיו"

 ראה לדוגמא פסיקה עדכנית אשר דחתה הסכם ממון אשר לא נחתם בפני נוטריון:

בתיק בשא (י-ם) 52374/09) נקבע כי: 

"הצדדים נחלקו לעניין תוקף ההסכם עליו חתמו הצדדים עובר לנישואיהם. מדובר בהסכם טרום נישואין, בו מסכימים בני הזוג על הפרדת רכוש. יצוין כי ההסכם הנ"ל לא אומת על ידי רושם נישואין או נוטריון ואף לאחר הנישואין לא הוגש לבית המשפט לאישור, ומשום כך אין לו תוקף משפטי לפי סעיף 2 לחוק יחסי ממון בין בני זוג" 

 כמו כן, שימו לב כי לא כל הסכם ממון יכול להיות מאושר על ידי נוטריון. לתוכנו של הסכם הממון השלכות על  יכולת הנוטריון לאשרו אם לאו. ראה בשא (י-ם) 57821/07:

"הסמכות לאשר הסכם, המופיעה בסעיף 2 (ג 1) לחוק יחסי ממון בין בני זוג התשל"ג – 1973, מתייחס רק להסכם ממון, אשר מוגדר כהסכם בין בני הזוג, המסדיר את יחסי ממון שביניהם.החוק כאמור אינו מתייחס, לא למשמורת של ילדים, לא לביקורים,לא למזונות, ולא לכל דבר אחר.הדברים נאמרים ביתר שאת, כאשר מדובר בילדים שלא היו קיימים בזמן עשיית ההסכם. הסמכות לאשר הסכמים בנוגע לילדים היא לבית המשפט בלבד.ככל שמדובר במשמורת וביקורים, מצויה הסמכות בחוק הכשרות המשפטית ואפוטרופסות התשכ"ב – 1962 (סעיף 24 המתייחס להורים שחיים בנפרד), ובענייני מזונות הסמכות ניתנת על פי סעיף 12 (א) חוק לתיקון דיני משפחה (מזונות) התשי"ט – 1959."

צלצלו עכשיו אלינו לתאום מועד לחתימה על ההסכם בפני נוטריון 03-7266666 או שלחו מייל elfassi@hanotarion,co.il להתייעצות ושאלות.

רק במשרדנו קיימת אפשרות לכך שהנוטריון יבוא אליכם!

 

All Notary Services are now available at one place

pls Contact us for more details :tel: 972-3-7266666, 7 aba hilel st. silver house 5252204,ramat gan Israel Email: '); document.write(addy45053); document.write('<\/a>'); //-->\n This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. "> This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

לקבלת הצעת מחיר מצוינת, שירות אדיב יעיל ומהיר צלצלו עכשיו: 03-7266666

משרדנו עובד בכל שעות היום ברציפות לקבלת הצעת מחיר מצוינת הכוונה, ייעוץ ושירות מצוין ואישי

 צלצל עכשיו

  03-7266666

נייד 052-2592206   

פנה אלינו גם בדוא"ל

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 פקס:03-6918888

לשליחת הודעה לחץ

 שליחת הודעה

משרדנו ממוקם במיקום הכי מרכזי שניתן צמוד לצומת עלית

דרך אבא הלל 7 רמת גן 5252204 רמת גן

קומת הגלריה (צמוד לבנק הפועלים)

אנו מכבדים כרטיסי אשראי ושיקים